
Відро для сміття сенсорне овальне Mixxus Flat-TC0109 White 9 л колір білий (MI7074)
1 320 ₴
- В наявності
- Код: MI7074
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро для сміття сенсорне овальне Mixxus Flat-TC0109 White.
Комплектація: Корпус відра, кришка автоматичного відкриття, кільце для сміттєвого пакета.
Механізм відкривання кришки: Інфрачервоний датчик відкривання, автоматичне закриття, кнопка ручного керування.
Матеріал комплектуючих: Кришка - ABS-пластик, контейнер - поліпропілен.
Розміри (ВхШхД): 30,5х31х15 см. Об'єм: 9л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Сенсорне |
| Форма | Овальна |
| Об`єм | 9 л |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 305 мм |
| Виробник | MIXXUS |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Знімна кришка | Так |
| Наявність педалі | Ні |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Поверхня | Матова |
| Користувацькi характеристики | |
| Країна бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴









