
Відро для сміття з плавним закриттям овальне Mixxus Premium Diverse-TC0112 SS Color 12л колір наржавійка (MI7079)
1 980 ₴
- В наявності
- Код: MI7079
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро для сміття з плавним закриттям овальне Mixxus Premium Diverse-TC0112 SS Color 12л.
Відро для сміття виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі, оснащено металевою педаллю для відкривання кришки і внутрішнім пластиковим відром. Нижня основа відра має ущільнення. Об'єм виробу становить 12 л. Поверхня відра оброблена за спеціальною технологією, що захищає від відбитків пальців та забруднень. Кришка відра закривається плавно та без шуму.
Поверхня - брашована. Розмір (ВхДхШ): 425x255x302 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Овальна |
| Об`єм | 12 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 302 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Висота | 425 мм |
| Виробник | MIXXUS |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Знімна кришка | Ні |
| Наявність педалі | Так |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Поверхня | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴










