
Відро для сміття з плавним закриттям овальне Mixxus Premium Diverse-TC0105 SS Color 5л (MI7078)
924 ₴
- В наявності
- Код: MI7078
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро для сміття з плавним закриттям овальне Mixxus Premium Diverse-TC0105 SS Color 5л.
Відро для сміття виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі, оснащено металевою педаллю для відкривання кришки і внутрішнім пластиковим відром. Нижня основа відра має ущільнення. Об'єм виробу становить 5 л. Поверхня відра оброблена за спеціальною технологією, що захищає від відбитків пальців та забруднень. Кришка відра закривається плавно та без шуму.
Поверхня - брашована. Розмір: 280x216x182 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Овальна |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 216 мм |
| Довжина | 182 мм |
| Висота | 280 мм |
| Виробник | MIXXUS |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Знімна кришка | Ні |
| Наявність педалі | Так |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Поверхня | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924 ₴










