
Відро для сміття сенсорне кругле Mixxus Premium Ellipse-TC0109 Chrome-Black 9л хром-чорне (MI7083)
1 716 ₴
- В наявності
- Код: MI7083
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро для сміття сенсорне кругле Mixxus Premium Ellipse-TC0109 Chrome-Black.
Комплектація: Корпус відра, кришка автоматичного відкриття, кільце для сміттєвого пакета.
Механізм відкривання кришки: Інфрачервоний датчик відкривання, автоматичне закриття, кнопка ручного керування.
Матеріал комплектуючих: Нержавіюча сталь SUS410 0,3мм, кришка поліпропілен, кільце для мішка АВС-пластик.
Колір: чорний матовий/хром.
Розміри (ВхШхД): 27 х 24,5 х 24,5 см. Об'єм: 9л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Сенсорне |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 9 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 245 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 270 мм |
| Виробник | MIXXUS |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Знімна кришка | Так |
| Наявність педалі | Ні |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Користувацькi характеристики | |
| Країна бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 716 ₴









