
Відро для сміття сенсорне овальне Mixxus Premium Topper-TC0112 White 12л колір білий (MI7082)
2 640 ₴
- В наявності
- Код: MI7082
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро для сміття сенсорне овальне Mixxus Premium Topper-TC0112 White.
Комплектація: Корпус відра, кришка автоматичного відкриття, кільце для сміттєвого пакета.
Механізм відкривання кришки: Інфрачервоний датчик відкривання, автоматичне закриття, кнопка ручного керування.
Матеріал комплектуючих: Нержавіюча сталь SUS410 0,3мм, кришка поліпропілен, кільце для мішка АВС-пластик.
Розміри (ВхШхД): 35,2 х 31,5 х 20 см. Об'єм: 12л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Сенсорне |
| Форма | Овальна |
| Об`єм | 12 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Ширина | 315 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 352 мм |
| Виробник | MIXXUS |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Знімна кришка | Так |
| Наявність педалі | Ні |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Поверхня | Глянцева |
| Користувацькi характеристики | |
| Країна бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 640 ₴










