
Душова колона KOER KB-58007-04 зі змішувачем водоспад, 3 функції (Кольоровий + білий) (KR5161)
14 303 ₴
- В наявності
- Код: KR5161
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова колона KOER KB-58007-04 зі змішувачем водоспад, 3 функції. Колір: хром+білий. Матеріал - латунь.
Комплектація: Шланг 150 см, ручна лійка, стельова лійка 300х300 мм, чашки, ексцентрики, гумові прокладки, тримач для лійки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Встановлення | Настінна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Вилив | Так |
| Змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1589 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (мм) | 1100 |
| Комплектація | Шланг 150 см, ручна лійка, стельова лійка 300х300 мм, чашки, ексцентрики, гумові прокладки, тримач для лійки |
| Торговельна марка | KOER |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Довжина шлангу (см) | 150 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Країна бренду | Чехія |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Тип виробу | Душова колона |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип монтажу | Настінний |
| Наявність термостата | Немає |
| Мoдель | KB-58007-04 |
| Стиль | Модерн |
| Излив | Короткий вилив |
| Максимальна висота (см) | 1589 |
| Тип виробу | Душова колона на 3 режими |
| Матеріал вироби | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 303 ₴


