
Раковина накладна Mixxus Premium DIVERSE-0109 EDGE GOLD 500х380х140mm (MP6548)
5 610 ₴
- В наявності
- Код: MP6548
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Раковина накладна Mixxus Premium DIVERSE-0109 EDGE GOLD Розмір: 50х38х14 см. Матеріал – санфарфор. Колір: білий + золото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Накладна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Санфарфор |
| Колекція | DIVERSE |
| Довжина (мм) | 500 |
| Комплектація | Раковина, документація, гарантійний талон |
| Гарантійний термін (міс) | 120 |
| Торговельна марка | MIXXUS PREMIUM |
| Ширина (мм) | 380 |
| Країна бренду | Німеччина |
| Є отвір під змішувач | Немає |
| Тип виробу | Керамічні раковини |
| Додаткові характеристики | Керамічна накладка в комплекті не йде |
| Наявність переливу | Немає |
| Товщина (мм) | 140,00 |
| Діапазон ширини (мм) | 480-520 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 610 ₴



