
Раковина накладная Mixxus Premium DIVERSE-0112 MARBLE 455х325х135mm (MP6543)
3 630 ₴
- В наявності
- Код: MP6543
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Раковина накладная Mixxus Premium DIVERSE-0112 MARBLE. Розмір: 45,5х32,5х13,5 см. Матеріал - Санфарфор. Колір: Мармуровий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Накладна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Санфарфор |
| Колекція | DIVERSE |
| Довжина (мм) | 455 |
| Комплектація | Раковина, документація, гарантійний талон |
| Гарантійний термін (міс) | 120 |
| Торговельна марка | MIXXUS PREMIUM |
| Ширина (мм) | 325 |
| Країна бренду | Німеччина |
| Є отвір під змішувач | Немає |
| Тип виробу | Керамічні раковини |
| Додаткові характеристики | Керамічна накладка в комплекті не йде |
| Наявність переливу | Немає |
| Товщина (мм) | 135,00 |
| Діапазон ширини (мм) | 440-470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 630 ₴



