
Мильниця настільна матова Zerix LR751 (LL1215)
92 ₴
- В наявності
- Код: LL1215
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасна частина до мильниці. Виготовлена запаска з міцного матового скла. Форма - овальна. Діаметр ніжки (посадкового місця) - 5,5 см. Розмір самої мильниці - 13,5 х 8,5 см, висота - 4 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Білий |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 40 мм |
| Виробник | Zerix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Настільна |
| Особливості | Матова; Діаметр основи — 55 мм |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Висота (мм) | 40 |
| Довжина (мм) | 135 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Ширина (мм) | 85 |
| Країна бренду | Чехія |
| Мoдель | LR751 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴


