
Кухонна мийка MIXXUS MH5050 NANO-SILVER (3.0/0.8) Нержавіюча сталь
2 700 ₴
- В наявності
- Код: MX1927
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка MIXXUS з нержавіючої сталі. Квадратної форми. Тип поверхні - PVD. Розмір (ШхД): 50х50 см.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок мийки | 0.8 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (мм) | 500 |
| Є крило для посуду (сушка) | Немає |
| Є отвір під змішувач | Так |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | PVD |
| Розмір | Квадратна |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип | Врізна |
| Тип поверхні | PVD |
| Товщина сталі (мм) | 3,00 |
| Торговельна марка | MIXXUS |
| Форма | Квадратна |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴


