
Кухонна мийка MIXXUS MH5843 NANO-BLACK (3.0/0.8) Нержавіюча сталь Графіт
3 350 ₴
- В наявності
- Код: MX1931
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка MIXXUS з нержавіючої сталі. Прямокутної форми. Колір - графіт. Тип поверхні - PVD. Розмір (ШхД): 43х58 см.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок мийки | 0.8 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Графіт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мийки | 580 мм |
| Ширина мийки | 430 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (мм) | 580 |
| Є крило для посуду (сушка) | Немає |
| Є отвір під змішувач | Так |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | PVD |
| Розмір | Прямокутна |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип | Врізна |
| Тип поверхні | PVD |
| Товщина сталі (мм) | 3,00 |
| Торговельна марка | MIXXUS |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 430 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴


