
Кухонна мийка MIXXUS MH7849L-HK NANO-SILVER(3.0/0.9) Глибоке крило Нержавіюча сталь
5 112 ₴
- В наявності
- Код: MX1935
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка MIXXUS з нержавіючої сталі. Прямокутної форми, з глибоким крилом і підставкою під ножі. Тип поверхні - PVD. Розмір (ШхД): 49х78 см.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Праворуч |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок мийки | 0.9 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Ширина мийки | 490 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (мм) | 780 |
| Є крило для посуду (сушка) | Так |
| Є отвір під змішувач | Так |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | PVD |
| Розмір | Прямокутна |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип | Врізна |
| Тип поверхні | PVD |
| Товщина сталі (мм) | 3,00 |
| Торговельна марка | MIXXUS |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 490 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 112 ₴


