Генератор бензиновий KOER KU.3000B. Має ручний стартер. Номінальна потужність - 2.8 кВт. Максимальна потужність - 3 кВт. Час безперервної роботи - 10 годин. Об'єм двигуна - 208 куб. см. Об'єм паливного бака - 15 л. Рівень шуму - 96 дБ. Тип двигуна - одноциліндровий чотиритактний.
Габаритні розміри (ДхВхШ): 605х450х435 мм. Вага - 45 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | OVH |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | KU.3000B |
| Максимальна потужність (Вт) | 3000 |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Номінальна потужність, Вт | 2800 |
| Номінальна напруга AC (В) | 230 |
| Об'єм паливного бака (л) | 15,00 |
| Особливості | Безперервний час роботи 10 год |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип двигуна | Одноциліндровий чотиритактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Торговельна марка | KOER |
| Рівень шуму (дБ) | 96 |
| Частота струму (Гц) | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 880 ₴



