
Сушка для рушників з нержавіючої сталі SUS304 ZERIX WPT-5090C (ZX4485)
4 703 ₴
- В наявності
- Код: ZX4485
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяна настінна рушникосушка ZERIX WPT-5090C має зручний дизайн, зроблена у вигляді драбинки.
Представлена сушка має універсальне підключення.
Розмір: 50х90 см. Кількість перемичок: 8.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Кількість секцій | 8 |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Тип підключення | Універсальне (ліворуч/праворуч) |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр основної труби (мм) | 30 |
| Діаметр перемичок (мм) | 20 |
| Країна бренду | Чехія |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 703 ₴


