Електрична настінна рушникосушка ZERIX EPC-5070LC має зручний дизайн, зроблена у вигляді драбинки.
Зверніть увагу, що представлена сушка має лівостороннє підключення.
Відповідно, розетка має бути з цього ж боку. В іншому випадку виникнуть труднощі з підключенням та зручністю експлуатації.
Розмір: 50х70 см. Кількість перемичок: 7. Кабель розтяжний завдовжки 20-70 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Кількість секцій | 7 |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип підключення | Лівий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
| Поличка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр основної труби (мм) | 30 |
| Діаметр перемичок (мм) | 20 |
| Країна бренду | Чехія |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 531 ₴



