
Змішувач для умивальника KOER KI-11015-02 високий Нержавіюча сталь (KR4782)
2 961 ₴
- В наявності
- Код: KR4782
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високий одноручковий литий змішувач для умивальника KOER.
Матеріал корпусу - нержавіюча сталь. Запірний елемент - керамічний картридж SEDAL Ø35 мм. Висота змішувача - 268 мм.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками з нержавіючої сталі М10*1-Г1/2 (60 см), які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом (гайка) і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 268 мм |
| Висота виливу | 210 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 130 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 60 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | KI |
| Комплектація | Змішувач, кріпильний елемент, гнучкі підводки |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь SUS 304 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для умивальника |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип виливу | Литий |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | KOER |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 961 ₴


