Система зворотного осмосу KOER - надійне та доступне рішення. Має 5 стадій очищення води. Мембранний елемент з американського мембранного полотна. Корпус фільтра виготовлений з чистого європейського харчового пластику.
ТЕХНОЛОГІЯ ФІЛЬТРАЦІЇ:
- Картридж зі спіненого поліпропілену 5 мікрон.
- Картридж з гранульованим активованим вугіллям.
- Механічний картридж зі спіненого поліпропілену 1 мікрон.
- Зворотноосмотична мембрана 50 GPD
- Постфільтр з гранульованим вугіллям зі шкаралупи кокосових горіхів.
КОМПОНЕНТИ СИСТЕМИ:
- Модуль фільтрації.
- Набір картриджів попереднього очищення.
- Мембранний елемент 50 GPD (190 л/добу).
- Вугільний постфільтр.
- Кран «Крапля» для очищеної води.
- Пластиковий накопичувальний бак (загальний об’єм 12 л, корисний об`єм до 7 л) з краном на бак.
- Вхідна муфта з краном подачі води для підключення фільтра до водопроводу, дренажний хомут для підключення фільтра до каналізації.
- Набір кольорових трубок (4 шт.) для зручного монтажу фільтра.
- Сервісні ключі для заміни картриджів і мембрани.
- Посібник користувача
Габаритні розміри системи (ВхШхГ): 420 × 410 × 150 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Вага | 8.07 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Використання | Для питної води, Для холодної води |
| Призначення очищення | Збагачення киснем, Очищення від вільного хлору, Знезалізнювання, Зм'якшення |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 390 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 410 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 240 мм |
| Комплектація | |
| Кран | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Максимальний тиск на вході | 5 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2.8 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Чехія |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Монтаж | Під мийку |
| Продуктивність (л/добу) | до 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 024 ₴





