
Умивальник накладний керамічний Mixxus Premium Topper-0101 355x355x120mm (MP6489)
2 508 ₴
- В наявності
- Код: MP6489
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Раковина-чаша Mixxus Topper встановлюється на стільницю або тумбу, у такий спосіб не займає місце всередині них, а всі підводи приховані. Раковина не обладнана отвором під змішувач, але він матиме привабливіший вигляд на стіні або поруч на стільниці. В останньому варіанті рекомендуємо звернути свою увагу на змішувач із високим виливом.
Розміри: 35,5х35,5х12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити виробу (ВхШхД), мм | 120х355х355 |
| Гарантія | 120 місяців |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Раковина, документація, гарантійний талон |
| Матеріал | Кераміка |
| Міжосьова відстань кріплень, мм | Не передбачено |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Наявність переливу | Немає |
| Наявність сифона | Купується окремо |
| Орієнтація | Універсальна |
| Серія | Premium Topper |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип виробу | Раковина |
| Тип установки | Накладна |
| Установка над пральною машиною | Не передбачена |
| Форма чаші | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 508 ₴


