
Змішувач для кухні з силіконовим виливом та виходом для питної води KOER KI-72024-02 Нержавійка (KR5011)
4 393 ₴
- В наявності
- Код: KR5011
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний змішувач KOER з гнучким виливом чорного кольору.
Змішувач для кухні з нержавіючої сталі. Особливість змішувача - гнучкий силіконовий вилив. Та вихід для питної води. Запірний елемент - керамічний картридж 35 мм.
- Довжина виливу - 27 см.
- Висота змішувача - 49,1 см;
- Висота до виливу - 26,9 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками з нержавіючої сталі (довжина 60 см), які йдуть в комплекті разом аератором, кріпильним елементом (гайка) і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Гнучкий вилив | Так |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Так |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 491 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 60 |
| Довжина виливу (мм) | 270 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Комплектація | Гнучка підводка, аератор, кріпильна гайка |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь SUS 304 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для кухні |
| Особливості | З чорним силіконовим виливом та виходом для питної води |
| Покриття | Немає |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип виливу | Гнучкий |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | KOER |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 393 ₴


