Рушникосушка електрична виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, володіє високою антикорозійною стійкістю. Модель встановлюється у підвісному варіанті. Вона кріпиться до стіни за допомогою кріплень. Рушникосушарка призначена для швидкої і ефективної сушки рушників або білизни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Кількість секцій | 7 |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 165 Вт |
| Покриття | Хром |
| Тип підключення | Лівий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
| Поличка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Кабель розтяжний завдовжки 20-70 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Полотенцесушитель, настінні кріплення. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність споживання, Вт | 165 |
| Наявність терморегулятора | Немає |
| Напрям підключення | Ліве |
| Зверніть увагу | Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і комплектацію, не погіршують якість, без попереднього повідомлення. |
| Підключення до системи | Електропровід з виделкою |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Тип виробу | Полотенцесушитель електричний |
| Тип монтажу | Настінний |
| Форма | Драбинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 795 ₴



