
Проточний кран водонагрівач ZERIX ELW06-EF з індикатором температури (ZX3072)
1 070 ₴
- В наявності
- Код: ZX3072
Проточний кран водонагрівач ZERIX. Корпус виготовлений з пластику, білого кольору, з рефлекторним хромованим виливом.
Довжина виливу - 45 см.
Кран оснащений індикатором температури, за рахунок цього можна контролювати температуру нагрівання води.
Комплектація: водонагрівач, кріпильний елемент, посібник з монтажу та експлуатації, кабель довжиною 1.20 м.
УВАГА!
Підключення проточного крана водонагрівача до електричної мережі можна проводити тільки після його встановлення в робочому положенні і лише після того, як він буде заповнений водою. Недотримання цієї вимоги призведе до пошкодження крана та позбавить власника права на гарантійний ремонт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Водонагрівач |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Колір | Білий |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагріваючий елемент | ELH-3000A |
| Довжина виливу (мм) | 450 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Напруга мережі (V) | 220-240 |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Довжина кабелю (м) | 1,20 |
| Є УЗО | Немає |
| З'єднувальний діаметр (дюйм) | 1/2 |
| Призначення | Для кухні |
| Тип виливу | Рефлекторний / Поворотний |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Країна бренду | Чехія |
| Потужність (кВт) | 3,6 |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина виливу | 450 |
| Мoдель | ELW06-EF |
- Ціна: 1 070 ₴


