
Мийка кухонна ZERIX Z490-06-170E (SATIN)
875 ₴
- В наявності
- Код: ZM0578
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка ZERIX з нержавіючої сталі 0,6 мм. Круглої форми. Тип поверхні - матова. Розмір (ШхД): 49х49 см. Глибина чаші - 17 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форма мийки | Кругла |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 170 мм |
| Довжина мийки | 490 мм |
| Ширина мийки | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина чаші (мм) | 170 |
| Довжина (мм) | 490 |
| Додаткова чаша | Немає |
| Є крило для посуду (сушка) | Немає |
| Комплектація | Мийка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Матова |
| Розрахована під установку змішувача | Так |
| Країна бренду | Чехія |
| Товщина сталі (мм) | 0,60 |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сталевий |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 490 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴

