
Мийка кухонна ZERIX ZS-6250R-13 Графітна ZX4553
3 746 ₴
- В наявності
- Код: ZX4553
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка ZERIX. Овальної форми. Тип поверхні - матова. Матеріал - граніт. Колір - графіт. Розмір (ШхД): 50х62 см. Глибина чаші - 20 см.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина стінок мийки | 6 мм |
| Форма мийки | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Діаметр мийки | 390 мм |
| Довжина мийки | 620 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящ. | 10,000 |
| Од. в упак. | 1 |
| Об'єм ящ. | 0,108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 746 ₴



