
Мийка кухонна ZERIX ZS-510R-01 Біла (ZX4531)
3 036 ₴
- В наявності
- Код: ZX4531
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка. Круглої форми. Тип поверхні — матова. Матеріал — граніт. Колір білий. Розмір: 51х51 см. Глибина чаші - 20 см.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 510 мм |
| Ширина мийки | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящ. | 9,000 |
| Габарити чаші (мм) | 380 |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина чаші (мм) | 200 |
| Довжина (мм) | 510 |
| Додаткова чаша | Немає |
| Од. в упак. | 1 |
| Є крило для посуду (сушка) | Немає |
| Є отвір під змішувач | Так |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Граніт |
| Об'єм ящ. | 0,088 |
| Поверхня | Матова |
| Розрахована під установку змішувача | Так |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип | Врізна |
| Товщина мийки (мм) | 6,00 |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Форма | Кругла |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 510 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 036 ₴

