
Мийка кухонна ZERIX Z8050R-06-160P (polish) (ZS0598)
1 368 ₴
- В наявності
- Код: ZS0598
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладна сталева кухонна мийка ZERIX. Поверхня полірована (глянсова). Розміри (ШхД): 50х80см. Глибина чаші – 16 см. Товщина мийки – 0,6 мм.
Комплектація: мийка, сифон.
Комплектація: мийка, сифон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип поверхні | Полірована |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 160 мм |
| Довжина мийки | 800 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Од. в упак. | 10 |
| Країна бренду | Чехія |
| Торговельна марка | ZERIX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 368 ₴

