
Мийка кухонна ZERIX ZS-7950S-03 Чорна (ZX4580)
5 486 ₴
- В наявності
- Код: ZX4580
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка ZERIX. Прямокутної форми. Тип поверхні — матова. Матеріал — граніт. Колір чорний. Розмір (ШхД): 50х79 см. Глибина чаші — 23 см.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 230 мм |
| Довжина мийки | 790 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящ. | 15,000 |
| Габарити чаші (мм) | 390x420 |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина чаші (мм) | 230 |
| Довжина (мм) | 790 |
| Додаткова чаша | Немає |
| Од. в упак. | 1 |
| Є крило для посуду (сушка) | Так |
| Є отвір під змішувач | Немає |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Граніт |
| Об'єм ящ. | 0,128 |
| Поверхня | Матова |
| Розрахована під установку змішувача | Так |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип | Врізна |
| Товщина мийки (мм) | 6 |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 486 ₴

