
Змішувач для умивальника MIXXUS PREMIUM EVA 001 HIGH Латунь Білий (MI5809)
2 871 ₴
- В наявності
- Код: MI5809
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноручковий литий високий змішувач для умивальника MIXXUS серії EVA.
Матеріал корпусу - Латунь. Колір білий. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 35 мм.
Повна висота змішувача - 25 см. Висота до виливу - 19 см. Довжина виливу - 16 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками з нержавіючої сталі (40 см, 1/2 "), які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На стільницю |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Емаль |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Висота виливу | 190 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 160 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 40 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | EVA |
| Комплектація | Змішувач, кріпильний елемент, гнучкі підводки |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для умивальника |
| Особливості | Високий |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип виливу | Литий |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | MIXXUS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 871 ₴





