
Сушарка для рук ZERIX HD-1800 автоматична 1800Вт Біла
1 707 ₴
- В наявності
- Код: ZX3243
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматична сушарка для рук, виготовлена з міцного пластику. Вона досить компактна, що дозволить розмістити її навіть в невеликому приміщенні.
- Висота: 24 см;
- Ширина: 24 см;
- Глибина (від стіни): 23,5 см;
- Міжосьова відстань кріплення: 13 см;
- Довжина кабелю: 0,8 м.
Для автоматичного включення і виключення сушарка обладнана інфрачервоним датчиком, відстань дії датчика 50-200 мм. Температура повітря 45-60 ° С, дозволяє делікатно сушити руки, не пересушує шкіру.
Особливості:
- Потужність - 1800 Вт.
- Напруга мережі: 220-240V
- Частота струму: 50 Гц
- Клас захисту корпусів електронного устаткування: IPX1
Комплектація: гарантійний талон, кріплення на 2 болта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Температура потоку повітря | 60 град. |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 23.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (мм) | 240 |
| Довжина (мм) | 235 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX1 |
| Напруга мережі (V) | 220 |
| Країна бренду | Чехія |
| Температура повітря (°C) | 45-60 |
| Тип | Настінний |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Ширина (мм) | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 707 ₴



