
Дозатор безконтактний ZERIX TSD-001-A для антисептика (ZX3248)
1 556 ₴
- В наявності
- Код: ZX3248
Дозатор безконтактний для антисептика, настінний з білого пластику. Об'єм: 1000 мл.
Комплектація: інструкція, кріплення, швидкий монтаж, 4 саморіза.
- Об'єм: 1000 мл.
- Висота: 25 см.
- Глибина (від стіни): 11 см.
- Ширина: 12 см.
Сенсорний диспенсер для антисептика може використовуватися як в домашніх умовах, так і в громадських місцях: кафе, торговельних центрах, кінотеатрах, навчальних закладах, а також в місцях з підвищеними вимогами до гігієни приміщень (дитячих садах, кухнях, медичних установах). Диспенсер виготовлений з високоякісного, надміцного ABS пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання. Герметична упаковка картриджа виключає потрапляння забруднень в вміст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для антисептика |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 11 см |
| Об`єм | 1000 мл |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Універсальні аксесуари |
| Країна бренду | Чехія |
- Ціна: 1 556 ₴








