
Дозатор безконтактний ZERIX TSD-001-S для рідкого мила
1 489 ₴
- В наявності
- Код: ZX3249
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор безконтактний для рідкого мила, настінний з білого пластику. Об'єм: 1000 мл.
Комплектація: інструкція, кріплення, швидкий монтаж, 4 саморіза.
- Об'єм: 1000 мл.
- Висота: 25 см.
- Глибина (від стіни): 11 см.
- Ширина: 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 11 см |
| Об`єм | 1000 мл |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Універсальні аксесуари |
| Країна бренду | Чехія |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 489 ₴



