
Мийка кухонна ZERIX Z8050D-08-180MD DOUBLE (micro decor) Фактурна
2 791 ₴
- В наявності
- Код: ZM0613
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладна кухонна мийка ZERIX з нержавіючої сталі 0,8 мм. Прямокутної форми, на дві чаші. Тип поверхні - фактурна. Колір - сталевий. Розмір (ШхД): 50х80 см. Глибина чаші - 18 см.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 800 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Чехія |
| Торговельна марка | ZERIX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 791 ₴

