
Змішувач для умивальника CRON SMART 001 Хром (CR0165)
864 ₴
- В наявності
- Код: CR0165
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноручковий литий змішувач для умивальника CRON серії SMART.
Матеріал корпусу - силумін, покриття - хром. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 40 мм.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками з нержавіючої сталі (450 мм, 1/2 "), які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
- Довжина виливу - 13 см;
- Висота до виливу - 9 см;
- Висота змішувача - 16 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cron |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Висота виливу | 90 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 130 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 11,750 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 40 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (мм) | 130 |
| Од. в упак. | 10 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | Smart |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Силумін |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Мoдель | 1 |
| Призначення | Для умивальника |
| Об'єм ящ. | 0,034 |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Країна бренду | Китай |
| Тип виливу | Литий |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | CRON |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 864 ₴




