
Змішувач для кухні CRON ZEUS 275 Хром (CR0085)
792 ₴
- В наявності
- Код: CR0085
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дворучковий поворотний змішувач для кухні CRON серії ZEUS.
Матеріал корпусу - силумін, покриття - хром. Запірний елемент - кран букса. Вилив поворотний довжина - 18 см. Висота до виливу - 19 см. Висота змішувача - 27 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cron |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Висота виливу | 190 мм |
| Довжина виливу | 180 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 13,600 |
| Вид змішувача | Двуручковый |
| Висота виливу (мм) | 190 |
| Висота змішувача (мм) | 270 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (мм) | 180 |
| Од. в упак. | 10 |
| Запірний елемент | Кран букса |
| Колекція | ZEUS |
| Комплектація | Гнучка підводка, аератор, кріпильна гайка |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Силумін |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Мoдель | 275 |
| Призначення | Для кухні |
| Загальна довжина (мм) | 220 |
| Об'єм ящ. | 0,043 |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Розмір кран букси (дюйм) | 1/2 |
| Країна бренду | Китай |
| Тип виливу | Поворотний |
| Тип кран букси | Керамічна полуобротная (180°) |
| Тип змішувача | Двохвентильний |
| Торговельна марка | CRON |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴




