
Змішувач для кухні CRON DIAMOND 017 Хром (CR0814)
835 ₴
- В наявності
- Код: CR0814
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноручковий поворотний змішувач для кухні CRON, серії DIAMOND.
Матеріал корпусу - силумін. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 35 мм. Вилив поворотний.
- Висота змішувача - 37 см.
- Висота до виливу - 28 см.
- Довжина виливу - 19 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cron |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Висота виливу | 280 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 190 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 13,700 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Висота виливу (мм) | 280 |
| Висота змішувача (мм) | 370 |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 24 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (мм) | 190 |
| Од. в упак. | 10 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | Diamond |
| Комплектація | Гнучка підводка, аератор, кріпильна гайка |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Силумін |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Мoдель | 17 |
| Призначення | Для кухні |
| Загальна довжина (мм) | 220 |
| Об'єм ящ. | 0,069 |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Серія | Diamond |
| Країна бренду | Китай |
| Тип виливу | Поворотний |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | CRON |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴

