
Змішувач для умивальника MIXXUS PREMIUM VESTA 161 Латунь хром (MI0610)
1 386 ₴
- В наявності
- Код: MI0610
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дворучковий змішувач для умивальника MIXXUS серії VESTA.
Матеріал корпусу - латунь, покриття - хром. Запірний елемент - кран букса керамічна напівоборотна (180°).
- Вилив литий, довжина - 12 см.
- Висота до виливу - 11 см.
- Висота змішувача - 13 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Висота виливу | 110 мм |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 14,500 |
| Вид змішувача | Двуручковый |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (мм) | 120 |
| Од. в упак. | 10 |
| Запірний елемент | Кран букса |
| Колекція | Premium Vesta |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Мoдель | 161 |
| Призначення | Для умивальника |
| Об'єм ящ. | 0,062 |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Розмір кран букси (дюйм) | 1/2 |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип виливу | Литий |
| Тип кран букси | Керамічна полуобротная (180°) |
| Тип змішувача | Двохвентильний |
| Торговельна марка | MIXXUS |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 386 ₴



