Душова стійка для ванної кімнати. Виготовлена зі сталі і покрита хромом.
- Розміри: висота - 66 см,
- Міжосьова відстань - 62,5 см.
- Мильниця - сітка: 13х9 см.
Душова стійка продається в наборі з:
- Штанга
- Металева мильниця
- Регульований тримач ручної лійки (кронштейн).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Довжина | 660 мм |
| Матеріал душової штанги | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Встановлення | Пристінна |
| Комплектація | |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Мильниця | Так |
| Регулювання кута нахилу ручного душу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Висота (мм) | 660 |
| Комплектація | Мильниця-сітка 13 на 9 см і кріплення "Швидкий монтаж" |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Міжосьова відстань (мм) | 625 |
| Країна бренду | Китай |
| Торговельна марка | CHAMPION |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴




