
Змішувач для умивальника HAIBA KUBUS 001 Чорний Латунь
1 928 ₴
- В наявності
- Код: HB3928
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноручковий литий змішувач для умивальника Haiba серії KUBUS.
Матеріал корпусу - латунь, колір - чорний. Запірний елемент - керамічний іспанський картридж Sedal діаметром 35 мм.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками з нержавіючої сталі (450 мм, 1/2 "), які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором Neoperl і гумовими прокладками.
Довжина виливу - 107 мм;
Висота змішувача - 148 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 107 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Китай |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | Haiba |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 928 ₴


