
Полиця скляна з рушникотримачем ZERIX 3307-4
885 ₴
- В наявності
- Код: LL1438
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одинарна пряма скляна поличка з тримачем рушника. Настінна скляна полиця має гвинтовє кріплення до стіни і міцне скло. Кріплення виготовлено з металу з покриттям хром.
Поличку можна доповнити й іншими аксесуарами з колекції: гачки, вішалки, мильниці, дозатори мила, паперотримачі, йоржі для унітазу і ін.
Розмір полички: 52х12х25 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Настінне кріплення | Так |
| Тип меблів | полиця |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Форма етажерки | пряма |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | хромований метал |
| Полиці | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (мм) | 520 |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Матеріал кріплення | Метал |
| Покриття | Хром |
| Серія | LR3300 |
| Країна бренду | Чехія |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Ширина (мм) | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴


