Врізна кухонна мийка HAIBA з нержавіючої сталі. Прямокутної форми. Тип поверхні - полірована (глянцева). Розмір (ШхД): 42х48 см. Глибина чаші - 18 см. Товщина металу - 0,8 мм.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Тип поверхні | Полірована |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 480 мм |
| Ширина мийки | 420 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші (мм) | 180 |
| Довжина (мм) | 480 |
| Додаткова чаша | Немає |
| Є крило для посуду (сушка) | Немає |
| Є отвір під змішувач | Немає |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Глянцева |
| Розрахована під установку змішувача | Так |
| Країна бренду | Китай |
| Тип | Врізна |
| Товщина сталі (мм) | 0,80 |
| Торговельна марка | Haiba |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сталевий |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 420 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 254 ₴



