
Змішувач для умивальника высокий IBERGRIF SUPREME M11102 Латунь Хром (IB0003)
2 618 ₴
- В наявності
- Код: IB0003
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноручковий литий змішувач для умивальника IBERGRIF серії SUPREME.
Матеріал корпусу - латунь, покриття - хром. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 35 мм.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором Neoperl і гумовими прокладками.
- Довжина виливу - 14 см;
- Висота до виливу - 25 см;
- Висота змішувача - 31 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Країна виробник | Іспанія |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На стільницю |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Висота виливу | 250 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Висота виливу (мм) | 250 |
| Висота змішувача (мм) | 310 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 40 |
| Довжина виливу (мм) | 140 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | SUPREME |
| Комплектація | Гнучка підводка, аератор Neoperl з латунним кільцем, кріпильна шпилька |
| Максимальна температура води (°C) | 75 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для умивальника |
| Загальна довжина (мм) | 180 |
| Особливості | Високий |
| Робочий тиск (бар) | 0,5 |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип виливу | Литий |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | IBERGRIF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 618 ₴

