
Настінний дозатор для рідкого мила ZERIX LR401 Хром 500 мл (ZX2714)
544 ₴
- В наявності
- Код: ZX2714
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор для рідкого мила, настінний з хромованого металу. Об'єм: 500 мл. Має гвинтове кріплення до стіни (йде в комплекті).
Розмір (ВхШхД): 15х11х8,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Натискне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 8.5 см |
| Об`єм | 500 мл |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящ. | 8,200 |
| Висота (мм) | 150 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Од. в упак. | 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | LR401 |
| Об'єм ящ. | 0,058 |
| Об'єм, л | 0,50 |
| Покриття | Хром |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип | Настінний |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Колір | Сталевий |
| Ширина (мм) | 85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544 ₴


