
Змішувач для біде ZERIX PUD2 045 Хром (ZX2905)
960 ₴
- В наявності
- Код: ZX2905
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для біде ZERIX.
Литий змішувач з поворотною насадкою. Матеріал корпусу змішувача - силумін, покриття - хром. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 35 мм.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
- Довжина виливу - 12 см;
- Висота змішувача - 15 см.
- Висота до виливу - 7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Висота виливу | 70 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага (кг) | 1,50 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Висота (мм) | 150 |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (мм) | 120 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | PUD2 |
| Комплектація | Гнучка підводка, аератор, гайка посилена |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Силумін |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для біде |
| Робочий тиск (бар) | 1/2 |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип виливу | Литий |
| Торговельна марка | ZERIX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴

