
Інтегрована мийка MIXXUS MX7844-200-x1.2-PVD-BRONZE Бронза
6 633 ₴
- В наявності
- Код: MX0562
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтегрована кухонна мийка MIXXUS з крилом для посуду. Розмір (ШхД) 44х78 см. Глибина чаші - 20 см. Виготовлена мийка з нержавіючої сталі. Товщина сталі - 1,2 мм. Поверхня: PVD покриття. Колір - бронза.
Комплектація:
Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Ширина мийки | 440 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші (мм) | 200 |
| Довжина (мм) | 780 |
| Є крило для посуду (сушка) | Так |
| Є отвір під змішувач | Немає |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | PVD |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип | Інтегрована |
| Товщина сталі (мм) | 1,20 |
| Торговельна марка | MIXXUS |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 440 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 633 ₴





