
Змішувач для умивальника CHAMPION SUS-001 (N) з Нержавіючої сталі (без підводки)
620 ₴
- В наявності
- Код: CH0297
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноручковий поворотний змішувач для умивальника CHAMPION.
Матеріал корпусу - нержавіюча сталь SUS304. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 35 мм. Вилив поворотний.
Висота змішувача - 25 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками (не йдуть в комплекті).
Комплектація: кріпильний елемент, аератор і гумові прокладки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Висота виливу | 170 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виливу (мм) | 170 |
| Висота змішувача (мм) | 250 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина виливу (мм) | 130 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Призначення | Для умивальника |
| Загальна довжина (мм) | 170 |
| Країна бренду | Китай |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | CHAMPION |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴

