
Змішувач для умивальника Haiba ALASKA 001 Латунь Хром
2 396 ₴
- В наявності
- Код: HB0012
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноручковий литий змішувач для умивальника Haiba серії ALASKA.
Матеріал корпусу - латунь, покриття - хром. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 35 мм.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками з нержавіючої сталі (450 мм, 1/2 "), які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором Neoperl і гумовими прокладками.
Довжина виливу - 135 мм;
Висота змішувача 139 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.72 кг |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 139 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 135 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Висота змішувача (мм) | 139 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (мм) | 135 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Комплектація | Аератор Neoperl, гнучка підводка з нержавіючої сталі (450 мм, 1/2"), кріпильна шпилька, гумові прокладки |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для умивальника |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Країна бренду | Китай |
| Тип виливу | Литий |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | Haiba |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 396 ₴




