
Мийка кухонна HAIBA HB8311-G226 BLACK 57x45x18 см (HB0979) Чорна
3 699 ₴
- В наявності
- Код: HB0979
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка HAIBA. Овальної форми. Тип поверхні – матова. Матеріал – граніт. Колір чорний. Розмір (ШхД): 45х57 см. Глибина чаші – 18 см.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення, стрічка ущільнювальна, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 570 мм |
| Ширина мийки | 450 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші (мм) | 180 |
| Довжина (мм) | 570 |
| Додаткова чаша | Немає |
| Є крило для посуду (сушка) | Так |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Граніт |
| Поверхня | Матова |
| Розрахована під установку змішувача | Так |
| Країна бренду | Китай |
| Тип | Врізна |
| Торговельна марка | Haiba |
| Форма | Овальна |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴



