
Змішувач для біде з поворотним аератором IBERGRIF SQUARE M15022W Латунь Білий (IB0031)
1 407 ₴
- Немає в наявності
- Код: IB0031
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач для біде IBERGRIF серії SQUARE.
Литий змішувач з поворотною насадкою. Матеріал корпусу змішувача - латунь, покриття - біла емаль і хром. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 35 мм.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
- Довжина виливу - 9 см;
- Висота змішувача - 10 см.
- Висота до виливу - 3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Країна виробник | Іспанія |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Емаль |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 97 мм |
| Висота виливу | 34 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | Square |
| Комплектація | Гнучка підводка, аератор, кріпильна шпилька |
| Максимальна температура води (°C) | 75 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Призначення | Для біде |
| Особливості | З поворотним аератором |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип виливу | Литий |
| Торговельна марка | IBERGRIF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 407 ₴






