
Тримач для рушників подвійний (600 мм) ZERIX LR1509 Хром (LL1411)
459 ₴
- В наявності
- Код: LL1411
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач рушників подвійний. Виготовлений з металу з покриттям хром. Тримач має гвинтове кріплення до стіни (кріплення в комплекті).
Розмір (ВхШхД): 7х12х59 см. Міжосьова відстань - 58 см.
Тримач з колекції, до нього можна підібрати й інші аксесуари (йоржик для унітазу, паперотримач, мильниця, стакан для зубних щіток, гачки і т. д.).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Матеріал | Метал |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Поперечина |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящ. | 17,700 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина (мм) | 590 |
| Од. в упак. | 30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | LR1509 |
| Об'єм ящ. | 0,065 |
| Особливості | 2 планки |
| Покриття | Хром |
| Країна бренду | Чехія |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Форма | Планка |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴

