Врізна кухонна мийка HAIBA. Прямокутної форми. Тип поверхні - матова. Матеріал - граніт. Колір - чорний. Розмір (ШхД): 50х78 см. Глибина чаші - 20 см.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші (мм) | 200 |
| Довжина (мм) | 780 |
| Є крило для посуду (сушка) | Так |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Граніт |
| Поверхня | Матова |
| Країна бренду | Китай |
| Тип | Врізна |
| Торговельна марка | Haiba |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 287 ₴


