
Мийка кухонна HAIBA 49 см (satin) Матова Нержавійка
1 007 ₴
- В наявності
- Код: HB0534
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка HAIBA з нержавіючої сталі. Круглої форми. Тип поверхні - сатин (матова). Розмір: 49х49 см. Глибина чаші - 18 см. Товщина металу - 0,8 мм.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Кругла |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 490 мм |
| Ширина мийки | 490 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші (мм) | 180 |
| Довжина (мм) | 490 |
| Додаткова чаша | Немає |
| Є крило для посуду (сушка) | Немає |
| Є отвір під змішувач | Немає |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Матова |
| Розрахована під установку змішувача | Так |
| Країна бренду | Китай |
| Тип | Врізна |
| Товщина сталі (мм) | 0,80 |
| Торговельна марка | Haiba |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сталевий |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 490 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007 ₴


